Nové fotografie
GQVXE3711 – kopie IMG_0888
Slideshow
Počasí
Počasí online

Soustředění soutěžních družstev mužů, žen a dorostu

Dne 1.11.2019 bylo družstvo mužů a dorost na víkendovém soustředění v areálu RS Vítkovice na Horní Bečvě v Beskydech. Akce se zúčastnilo celé družstvo mužů v počtu 12.Po příjezdu v sobotu před obědem jsme si dali malou procházku zdejší krajinou.Byl to pro některé jedince poměrně velký výkon. Cca za 2 hodiny více jak 10km.V odpoledních hodinách byl plánovaný turnaj v malé kopané, výsledky byly poměrně vyrovnané.Po večeři následoval turnaj v bowlingu, který končil v pozdních nočních hodinách.Druhý den následoval výšlap po zdejších kopcích a pokračovaní v malé kopané.V neděli k večeru jsme se odebrali domů. Věřím, že sportovní duch a trénovanost našich mužů se ukáže v následujícím ročníku hasičské ligy a dosáhneme lepších výsledku.

Družstvo žen se stmelovalo zvlášť a to poslední víkend v listopadu v hotelu Freud na Ostravici, kde využili pronajaté tělocvičny a společenské místnosti.

S financováním těchto soustředění nám pomohl dotací Moravskoslezský kraj.Děkujeme RS Vítkovice za poskytnuté služby a kraji za finanční zabezpečení akce.

Fotografie z akce naleznete https://hasicipetrvald.rajce.idnes.cz/