Nové fotografie
GQVXE3711 – kopie IMG_0888
Slideshow
Počasí
Počasí online

Bečvy

Ve dnech 4. – 6. května 2018 se členové naší výjezdové jednotky se svými rodinnými příslušníky, jako již tradičně, zúčastnili víkendového pobytu na Horní Bečvě.

 Letos jsme se sice termínem neshodli s dětským domovem z Ostravy, s nímž běžně čas na chatě trávíme, ale i tak si všichni zúčastnění akci užili. Dle libosti trávili svůj čas různými sportovními či společenskými aktivitami. Možností bylo opravdu hodně od bowlingu, přes procházky a výšlapy, až po klasický či stolní tenis. Někteří z nás si dokonce zajeli i na ryby k nedaleké přehradě. Sobotní odpoledne zkrátil výlet do blízké jízdárny, kde se mohli nejmladší účastníci povozit na koních. Všeobecnou radost způsobilo objevení přírodního fitness hřiště, které bylo důkladně odzkoušeno. Nedělní cesta domů, proběhla podstatně rychleji než cesta tam, která nám díky dopravním komplikacím trvala rekordně dlouho, téměř 2 hodiny.

Po návratu domů na nás ovšem pod hasičárnou čekalo nemilé překvapení, shozená májka. Využili jsme tedy příležitosti a májku znovu postavili.

Katka