Nové fotografie
GQVXE3711 – kopie IMG_0888
Slideshow
Počasí
Počasí online

Dětské hasičské soutěže 2017

O víkendu 27. a 28. května naše družstva mladších a starších žáků navštívila tři hasičské soutěže. V Nýdku, Bernarticích nad Odrou. A v Petřvaldíku, kde se představili i naši mini.
Hned v sobotu z rána jsme s dětmi vyrazili do vzdáleného Nýdku, ovšem i dlouhá cesta byla pro mladé hasiče velmi zajímavá, jelikož se poprvé vydali na soutěž novým hasičským vozem. Ač se všechny děti velmi snažily, výsledky zde nebyly úplně nejlepší, 15 místo u mladších a 14 místo u starších žáků. Poté jsme se přesunuli na neligovou soutěž do Bernartic nad Odrou, kde naši malí hasiči předvedli daleko konkurenceschopnější útoky. Pro mladší děti z toho bylo 7 místo, 3 místo a tedy první pohár v letošní sezóně vybojovali žáci starší. Jelikož vedle hasičské soutěže zde probíhala i pouť, obě družstva to poté oslavila na autodromu. V neděli jsme soutěžili v sousedním Petřvaldíku. Zde petřvaldští mini žáci získali stříbro, mladší skončili 16 a starší 17. Ti ovšem běželi s vypůjčeným strojem, na který nebyli zvyklí, což se na výsledcích podepsalo.
Tímto velmi děkujeme SDH Petřvaldík za propůjčení stroje.

Foto zde: Malí hasiči

Katka