Nové fotografie
GQVXE3711 – kopie IMG_0888
Slideshow
Počasí
Počasí online

Petřvaldský průzkumník – výzva číslo 8

Ahoj všichni. Nejprve informace k minulé výzvě, jelikož se ještě všichni účastníci naší vázvy nestihli zapojit, necháme vajíčka viset až do příštího pátku.
 
Navíc nás znovu čeká nová výzva, kterou jsme ovšem vzhledem k předpovědi počasí museli trošku upravit. Tentokrát, se bude dát vyplnit i doma, není to ovšem podmínkou. O co tedy jde? O náš petřvaldský erb. Určitě všichni víte, jak náš erb vypadá a co na něm je. Našim úkolem bude v tomto týdnu jedna z těchto možností.
a. Utvořit erb obce, tak jak ve skutečnosti vypadá.
b. Vytvořit erb naší obce tak, jak byste si ho přáli nebo představovali vy. V takovém případě k němu můžete i napsat, proč vypadá zrovna takto.
 
Jak tedy erb vlastně tvořit?
a. Kdekoliv v obci, v parku, u řeky, v lese pod hasičárnou,… vytvoříte erb z jakýchkoliv přírodnin (klacíků, větví, listí,…).
b. Vytvoříte erb doma, namalujete ho, upečete ho, vyrobíte ho z plastelíny, stavebnice, čehokoliv,… je to úplně na vás, fantazii se meze nekladou.
Poté váš výtvor vyfotíte a fotku pošlete na můj email – asi lepší variante nebo vhodíte vytištěnou do poštovní schránky. Už se na Vaše výtvory moc těším.
 
Přeji hodně štěstí a spoustu nápadů. Krásný den všem. Katka