Nové fotografie
GQVXE3711 – kopie IMG_0888
Slideshow
Počasí
Počasí online

Ples 2018

Dne 24.2 2018 proběhl v místním sále Sokolovny tradiční hasičský bál.

Jako každoročně pro část našich členů celá akce naplno začala už o dva dny dříve, kdy bylo potřeba přichystat veškeré občerstvení, tombolu, sál a další nezbytnosti. Ač to zní možná dosti neuvěřitelně, jen příprava jídla v potřebném množství a kvalitě nám zabrala v součtu téměř třicet hodin.  

Začátek plesu byl stanoven na 20:00, přesto první nadšenci se dostavili ještě před touto hodinou. Brzy po zahájení se rozjel i prodej losů do tomboly, která byla jako již tradičně velmi bohatá a slavila velký úspěch. Letos dosti netradičně nám k tanci a poslechu hrála skupina Nautilus. Další změnou po delší době byl program, v jehož rámci jsme zhlédli retro scénku s názvem „Zpátky do školy“. Po celou dobu plesu byla možnost zakoupit si některou ze zabijačkových specialit, něco sladkého na chuť a samozřejmě množství nápojů. Hudba dohrála po třetí hodině ranní, ale tím zábava neskončila. Nejvytrvalejší vydrželi až do rána, téměř do páté hodiny.

Děkujeme všem sponzorům za krásné ceny do tomboly. Vystupujícím za nachystání programu a odvahu při jeho realizaci. Pořadatelům, obsluhujícím a všem, kteří jakkoli napomáhali s organizací a přípravou, za jejich pomoc, čas a ochotu.

Katka