Nové fotografie
GQVXE3711 – kopie IMG_0888
Slideshow
Počasí
Počasí online

Požár v PZ Mošnov 2019

V pondělí 8.7.2019 byl naší jednotce vyhlášen poplach na požár v průmyslovém objektu v Mošnově, který byl signalizovaný čidly EPS. Jednotka vyjela v osmé minutě od vyhlášení poplachu a na místo události se dostavila jako první.
Následně byl kontaktován správce objektu, který sdělil, že došlo k připálení potravin na přenosném vařiči v kuchyňce v administrativním vestavku skladovací buňky uvnitř haly, což mělo za následek spuštění signalizace EPS. Velitel jednotky SDH Petřvald provedl překontrolování prostoru kuchyňky, kde nebyly známky po požáru, vařič vypnutý, prostor odvětrán pracovníky pomocí otevření oken. Následně se dostavila jednotka HZS MSK Ostrava-Jih, velitel provedl opětovné překontrolování kuchyňky a po dojezdu HZS MSK stanice Nový Jičín a po dohodě s velitelem se jednotka vrátila zpět na základnu.

Foto zde: Požár v PZ Mošnov

Fabi