Nové fotografie
GQVXE3711 – kopie IMG_0888
Slideshow
Počasí
Počasí online

Soutěž žáků v Proskovicích 2011

V neděli 4. září se žáci našeho sboru zúčastnili soutěže žákovských družstev v Proskovicích. Celková účast  na soutěži byla 20 družstev, z toho 8 byla kategotie mladších. Naše družstvo nastupovalo jako druhé v pořadí a časem 17,6 s se drželo v průběhu soutěže na prvním místě. Až do nástupu družstva Oprechtic, které je na špici v kraji. To předvedlo i svým pokusem, když časem 12,7 s nedalo nikomu šanci na první místo. Naše družstvo se až do posledního pokusu drželo na druhém místě  o 0,3 s před Petřvaldíkem. K poslednímu pokusu nastoupili žáci Brušperku a časem 17,5 s našim sebrali stříbrné medaile. Tím naše družstvo udrželo „bednu“ a získalo medaili bronzovou. Je to dobrá motivace do další činnosti družstva.

Foto zde: Soutěž Proskovice 2011

Luboš