Nové fotografie
GQVXE3711 – kopie IMG_0888
Slideshow
Počasí
Počasí online

Výroční valná hromada

Dne 15.12.2012 proběhla v kulturní místnosti hasičské zbrojnice Výroční valná hromada sboru dobrovolných hasičů v Petřvaldě.

Na zahájení valné hromady byli uvítání  všichni přítomní hasiči a hasičky a všichni přítomní hosté. Následně byla minutou ticha, uctěná památka  našich zemřelých členů, kteří náš sbor v průběhu roku 2012 opustili.                                                                                                                                                                 Richard Řepka,Karel Novobilský, Ladislav Lyčka a Ladislav Kilnar.   Čest jejích památce.

Předneseny byly zprávy o činnosti , zpráva velitele, zpráva o hospodaření a zpráva revizora účtů.

Byly předány průkazy novým členům a ocenění převzali jak mladí hasiči za vzornou reprezentaci, tak i dlouholetí členové sboru.

Předali jsme Darovací šek na 5000,-Kč, zástupcům dětského domova v Ostravě-Hrabové.

V diskusi vystoupil velitel JSDH Petřvald a vedoucí mladých hasičů. Zdravice pak přednesli zástupci dětského domova v Ostravě – hrabové a zástupci  SDH z Mošnova a Petřvaldíku. Za ZŠ v Petřvaldě vystoupila ředitelka školy pí.Valušáková a současně připojila zdravici i za SDH Brušperk.Valnou hromadu pozdravili i přítomni zástupci složek v obci.

Vystoupila i velitelka mladých hasičů Kateřina Břežná, která poděkovala jménem družstva, vedoucím mládeže a výboru, za vytvořené podmínky a zároveň přislíbila aktivní přístup i v další sezoně.

Po schválení usneseni ukončil Výroční valnou hromadu  starosta sboru. Poděkoval za činnost a popřál všem přítomným vše nejlepší v roce 2013.

Foto zde: VVH 2012